XBOX ONE S 500Gb + 7 lojra

Çmimi: 350 €
XBOX ONE S 500Gb + 7 lojra

Detajet

Postuar
30 tetor 21:15
Kategoria
Elektronikë > Shtepiza loje
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë

Përshkrimi

XBOX ONE S 500gb me 1 leve dhe lojrat jane COD BO4 , COD BO3 , Assassins Creed Odyssey, Forza Horizon 3 , Halo 5 , Titanfall 2 , Watch Dogs 2. Cilesia 10/10 anje gervishtje.


Shpallje te ngjashme