Paisje zbuluese GPS me bluetooth për sendet që ju humbasin

Çmimi: 15 €
Paisje zbuluese GPS me bluetooth për sendet që ju humbasin

Detajet

Postuar
28 janar 17:41
Kategoria
Elektronikë > Shtesa per telefon celulare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë

Përshkrimi

Paisje zbuluese GPS me bluetooth për sendet që ju humbasin

Karakteristikat:
- Ju vjen alarm në telefon kur largoheni mbi 15 metra në rast se harroni sendet tuaja
- Mund të gjeni telefonin tuaj kudo ku të jet futur duke shtypur butonin e paisjes zbuluese
- Zbulon lokacionin në aplikacion se ku është sendi i humbur brenda distancës së mbulimit të bluetooth
- Bëni selfi duke shtypur butonin e paisjes zbuluese dhe sinkronizoni kohën e shkrepjes së fotos

Përshkrimi:
1. Bluetooth 4.0
2. Lidhet me sistem operativ ios dhe android
3. Ngjyrat e disponueshme: E zezë dhe jeshile
4. Distanca e punës: Rreth 20 metra (pa pengesë)
5. I përshtatshëm për: Kuletë, makinë, fëmijë, kafshë shtëpiake, çanta, valixhe ose sende të tjera.
6. Bateria: Bateri monedhe litiumi CR2032
7. Kohëzgjatja e baterisë: 6 muaj
8. Pesha neto: 9 gram
9. Lidh deri në 10 njësi iTag
10. Emri i aplikacionit: iTracing

Udhëzuesi i Përdorimit:
1. Kontrolloni që Bluetooth-i i telefonit të jetë i aktivizuar.
2. Shkarkoni dhe instaloni aplikacionin \"iTracing\" në telefonin tuaj.
3. Ndiqni hapat e instalimit që shfaqen në aplikacion.
Nëse nuk mund të lidheni me telefonin, lexoni manualin e përdorimit.

Paketimi përfshinë:
1* Paisje zbuluese
1* Manual përdorimi

Cmimi 15 euro
Transport falas në gjithë shqipërinë

Kontakt: 069 48 66 727 Whatsapp/ViberTtaaggss : Smart MERCEDES BENZ S320 S350 S400 S500 S63 E220 E250 E350 Ml320 Ml500 CLS 550 500 350 320 63 EVO CLASS 190 200 230 220A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C320 CLA CLK CL SLLON SEL AMG BRABUS ML GL GLK BMW M3 M5 M6 318 320 730 X3 X5 X6 AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A80 Q3 Q5 Q7 R8 FORD mondeo focus fiesta opel vectra astra corsa meriva OPEL CORSA ASTRA VECTRA renault laguna megane clio peugeot 206 307 406 407 607 citroen c1 c2 c3 c4 c5 c6 hyundai toyota honda fiat nissan jaguar sier siera seat skoda volvo saab lancia chevrolet daewoo chrysler dodge alfa romeo golf 3 golf 4 golf 5 golf 6 golf 7 passat bora picasso xsatina saxo land cruiser stilo linea punto primera x-type s-type altea ibiza cordoba leon octavia superb fabia alfa 147 alfa 156 alfa 166 ford sierra alfa 155 mazda opel cadet opel vectra honda crx civic daewo citroen volvo 460 volvo 440 bmw 318 banesa troje usb pc tv kafshe qen mace lop dele dhi autobuz kamion zetor traktor det apartament shpi tok laptop kompjuter 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 tiguan laptop vetura pasat bmw Nderrim audi golf mercedes seat ALFA ROMEO, CHEVORLET CITROEN DACIA FIAT UNO TIPO REGATA DOBLO DUCATO PANDA COUPÉ IDEA ULYSE 500 ABARTH MULTIPLA BRAVO SEICENTO CINQUECENTO MAREA SCUDO PALIO FIORINO TEMPRA BARCHETTA FORD MUSTANG FIESTA MONDEO ORION SIERRA X-MAX KUGA HYUNDAY JEEP KIA MAZDA MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW TOUAREG POLO GOLF PASSAT GOLF LUPO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG FERRARI LAMBORGHINI ZONDA LOTUS ROLLS ROYCE JEEP GRAND CHEROKEE MAZDA Alfa Romeo Porsche Cayenne okazion nderrim