galaxy a 40 per pjese

Çmimi: 60 Lek
galaxy a 40 per pjese

Detajet

Postuar
24 janar 07:22
Kategoria
Elektronikë > Shtesa per telefon celulare
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë

Përshkrimi

shitet
galaxy a40 64 gb memoria
telefoni ka thyer ekran dhe shitet per pjese
cmimi 60 mije lek


Shpallje te ngjashme