Shitet Toke ne Gropaj - Tirane

Çmimi: 60 €
Shitet Toke ne Gropaj - Tirane

Detajet

Postuar
5 maj 10:25
Kategoria
Patundshmeri > Truall / Toke
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Kuadratura
2150 m²

Përshkrimi

Shitet toke ne fshatin Gropaj te komunes Vaqarr te rrethit Tirane . ( 5 minuta afer kombinatit )
Toka ndodhet 9 km larg nga qendra e tiranes ( 20 minuta me makine ) .

Cmimi : 60€/m²

Numer kontakti : +306947650340 ( What's App dhe Viber )
Email : [email protected]


Shpallje te ngjashme