Shitet toke me siperfaqe 2000 m2 prane liqenit te farkes

Çmimi: 40.000.000 Lek
Shitet toke me siperfaqe 2000 m2 prane liqenit te farkes

Detajet

Postuar
4 korrik 09:46
Kategoria
Patundshmeri > Truall / Toke
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Kuadratura
2000 m²

Përshkrimi

Prona eshte me dokumentacion te rregullt, dhe ka forme drejtkendore.
Ndodhet 300 metra ne vije ajrore me pedonalen e liqenit dhe 500 metra me kompleksin e ri qe po ndertohet Rolling Hills Liqeni.