Shitet Varse Flori 120 gram 18 karad Italy

Çmimi: 8.000 €
Shitet Varse Flori 120 gram 18 karad Italy

Detajet

Postuar
2 dhjetor 2021 19:19
Kategoria
Sport & Rekreacion > Veshje / Kepuce / Ore
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë

Përshkrimi

Shitet varse floriri 120 gram 18 karad Italy,shume e vecante dhe e vetme.