Audi Q7 3.0L TDI Premium

Çmimi: 17.500 €
Audi Q7 3.0L TDI Premium

Detajet

Postuar
24 janar 23:49
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Automatik
Lloji
Audi
Modeli
Q7
Viti i prodhimit
2013
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
190 000 - 199 999

Përshkrimi

👉Viti 2013
👉192 mijë km
👉Full panoramik
👉Sediljet me ngrohje/ftohje para/mbrapa
👉Timoni me ngrohje
👉Automatik
👉Kamera dhe sensor parkimi
👉Mbyllje/hapje automatike e bagazhit
👉2 Çelesa
👉Targuar në Janar 2023
👉Siguracion për 6+1
👉Kolaudim deri në Janar 2025
👉Te gjitha shërbimet e kryera
👉Instagram- Dream Auto Tirane


Shpallje te ngjashme