OKAZION Audi Q5 2.0 2012 127.000km ORIGJINALE

Çmimi: 12.900 €
OKAZION Audi Q5 2.0 2012 127.000km ORIGJINALE

Detajet

Postuar
20 nëntor 22:44
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Të huaja
Marshi
Automatik
Lloji
Audi
Modeli
Q5
Viti i prodhimit
2012
Karburanti
Benzin
Kilometrazha
120 000 - 129 999

Përshkrimi

🚘 Marka: Audi🚘
⚙ Modeli: Q5 2.0 Quattro ⚙
📆 Viti: 2012 📆
🕹 Transmisioni: Automatike🕹
⛽ Karburanti: Benzine (Behet 100% me Gas)⛽
🏁 Kilometra: 127.000 km Origjinale🏁
💰 Cmimi: 12.900 (Dogana eshte e paguar) 💰
📱 Kontakt: 0693889353 / 0698421208 📱
🌍 Vendndodhja: Tirane 🌍
ℹ Informacion shtesë:
1. Makina eshte ne gjendje perfekte e sapo ardhur nga Kanadaja me Dogane TE PAGUAR.
2.  Makina disponon tapiceri ngjyre te zeze ne gjendje perfekte 10/10.
3. Tavan xhami Full Panorame
4. Bagazhi me Hapje / Mbyllje
5. Fenere Full Matrix
6. Sendilie Elektrike me Memorie dhe Ngrohje
7. Goma Continental te reja
8. Cruise Control
9. Pasqyra elektrike me palosje
10. Xhama te zinj origjinale
11. Bluetooth / Aux / CD / TEL


Shpallje te ngjashme