BMW 530xi sapo ardhur nga ZVICRA??

Çmimi: 6.200 €
BMW 530xi sapo ardhur nga ZVICRA??

Detajet

Postuar
31 maj 21:50
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë

Përshkrimi

BMW Seria 5
2006 SENDILE INDIVIDUALE ME MEMORIZIM
motorr benzine 530xi (4x4)
kamio automat Start stop Navigator i madhe me DVD BAGAZHIER8CD
DISCE 17 ME GOMA AKULL TE REJA TE SAPO VENA PERDE ORIGJINALE
SENSOR PARKIMI PARA MBRAPA
SENSOR SHIU
SENSOR DRITE
FULL LED LIGHTS
FENERET ME LEVIZJE SIPAS TIMONIT
PILOT AUTOMATIK
LIMITATOR SHPEJTESIE
SHUME E PASTER SI BRENDA DHE JASHTE
superfull .DOGANE E PAGUAR...


Shpallje te ngjashme