BMW 320 NAFTE OKAZION

Çmimi: 1 €
BMW 320 NAFTE OKAZION

Detajet

Postuar
2 prill 19:17
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Manual
Lloji
BMW
Modeli
320
Viti i prodhimit
2001
Karburanti
Dizel / Naftë
Kilometrazha
200 000 - 249 999

Përshkrimi

SHITER NDERROHET BMW 320 MANUALE 2.0 NAFTE ME LETRA PER NJE VIT NE GJENDJE TE MIRE ESTETIKE DHE MOTORRIKE PER ME SHUM TEL 0692085001


Shpallje te ngjashme