BMW 535D 2008 360 PS 8900€

Çmimi: 8.900 €
BMW 535D 2008 360 PS 8900€

Detajet

Postuar
8 prill 21:38
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Automatik
Lloji
BMW
Modeli
Seri 5
Viti i prodhimit
2008
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
180 000 - 189 999

Përshkrimi

Bmw 535 nafte automat e ardhur nga zvicra ne gjendje perfekte me te gjitha serviset e bera ne kohe mund te kontrollohet ku te doni dhe cdo probl qe mund te gjeni eshte e paguar nga ana ime,Bmw sa i jane vene 4 goma te reja 18 dunlop me fature 700€ BMW ka 360 kuaj nga 286 te vetat me 2 turbo 2996 kubik se kap lluksi sedilje me ngrofje feneret dynamic xenon kthehen sipas timonit


Shpallje te ngjashme