BMW SERIA 5 f10 520D

Çmimi: 12.700 €

Detajet

Postuar
30 maj 23:08
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Të huaja
Marshi
Automatik
Lloji
BMW
Modeli
520
Viti i prodhimit
2012
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
180 000 - 189 999

Përshkrimi

🔔 SHITET 🔔 ⬇️
📂2012 BMW F10 seria 5
✅Motorri: 2.0 nafte 184 hp
✅Kambio: Automatike 8G
✅Kilometra: 185 mij KM te certifikuata
📂 Opsionet:
◾️Sendilje lekure
◾️Sendilje me ngrohje para dhe mrapa
◾️Sendilje me levizje+memorie
◾️sendilje me fryrje edhe c-fryrje
◾️Sensor parkimi para+mrapa
◾️Kamera parkimi (360 grade)
◾️Fenere afs me larje
◾️Pasqyra me palosje
◾️Klima me 2 zona
◾️panorama
◼️tavan i zi
◾️start/stop (fiket ne semafor)
◾️Keyless-Go
◾️Auto-hold
◾️head up display(km ne xham)
◾️assist plus
◾️sound system harman/kardon
◾️Pasqyra elektrike me palosje
◾️Navi
◾️Komanda ne timon
◾️Sensor dritash+shiu
◾️Radio cd-player Usb Bluetooth
◼️led interior
◼️bagazhi hapet me kembe nga posht
◼️disqe 19-te gjere mbrapa
📂Makina eshte ne gjendje shume te mire, dhe te gjitha
sherbimet te sapo kryera!
💶Cmimi:i diskutueshem €
📞Tel: 0695005009


Shpallje te ngjashme