Shitet BMW F10 528i Xdrive 2.0 benzine twin power turbo

Çmimi: 13.900 €
Shitet BMW F10 528i Xdrive 2.0 benzine twin power turbo

Detajet

Postuar
21 tetor 19:40
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Automatik
Lloji
BMW
Modeli
528
Viti i prodhimit
2013
Karburanti
Benzin
Kilometrazha
200 000 - 249 999

Përshkrimi

Super e paster!
Makina sapo ka ardhur dhe eshte me dogane te paguar gati per targim,me te gjitha sherbimet e bera, nuk ka nevoj per asgje, ideale per impjant gazi
Motorri 2.0 benzine twin power turbo 245 kw me 3 opsione Sport, Confort, Eco
Kambio automatike ZF 8hp 4x4 (xdrive) ne gjendje perfekte
Salloni super i paster dhe full option,Led tek dyert, Navi i madh, sedilet CONFORT me memorje, fryrje cfryrje palosje ne mes te gjitha me ngrohje plus edhe timoni me ngrohje dhe me levizje elektrike,
Sensore +Kamera parkimi, bagazhi me hapje pa duar+hapje mbyllje me buton
Tavan panoramik
Keyless Go makina hapet kur afrohesh edhe mbyllet kur largohesh
Start&Stop makina fiket ne semafor per te kursyer karburant dhe per te ulur ndotjen
Fenere Adaptive Xenon inteligjent sipas timonit
Cmimi :13900€i diskutueshem kur te shikohet makina nga afer
Makina ka 220000 km origjinale te vetat me garanci dhe eshte e pa lyer ose aksidentuar asnje here
Gomat Pirelli PZERO 80%


Shpallje te ngjashme