Citreoen C3 1.4 naft 2010!!!!!! 5200€€???

Çmimi: 5.200 €
Citreoen C3 1.4 naft 2010!!!!!! 5200€€???

Detajet

Postuar
15 mars 06:55
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Manual
Lloji
Citroën
Modeli
C3
Viti i prodhimit
2010
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
140 000 - 149 999

Përshkrimi

Citroen c3 1.4 Hdi nafte konsumi 5.5l qytet 3.5l autostrad. 200 mij km origjinale letrat dhe siguracioni deri ne mars 2020.Manuale ,pilot automatik ,kasetafon origjinal me dalje aux dhe usb.Vaj filtra +kit rrypi motorrit bashke me pompen e ujit te ndrruara.Makina nuk ka sediljet mrapa por ne letra esht 4+1.Cmimi 5200€ i diskutueshem.
Shpallje te ngjashme