Daihatsu benzin gaz

Çmimi: 3.500 €
Daihatsu benzin gaz

Detajet

Postuar
11 nëntor 08:50
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Të huaja
Marshi
Manual
Lloji
Daihatsu
Modeli
MATERIA
Viti i prodhimit
2008
Karburanti
Benzinë + Gaz
Kilometrazha
15 000 - 19 999

Përshkrimi

Shitet daihatsu. Materia. Viti 2008. Motorr 1.5 benzin -gaz. Impiant LANDIRENZO. Me dogane te paguar. Cmimi 3500 euro ne cmim te perfshira dhe 4 disqe alumini rezerv


Shpallje te ngjashme