FIAT DUCATO FRIGORIFER VITI 2012 ME DOGAN

Çmimi: 9.900 €
FIAT DUCATO FRIGORIFER VITI 2012 ME DOGAN

Detajet

Postuar
2 nëntor 00:13
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Marshi
Manual
Kilometrazha
190 000 - 199 999
Karburanti
Nafte
Targa
Të huaja
Lloji
Fiat
Modeli
Ducato

Përshkrimi

FIAT DUCATO FRIGORIFER VITI 2012 ME DOGAN TE PAGUAR, MOTOR 2.3 NAFT KAMJE MANUAL 6 MARSHE, FRIGORIFER NGRIRES FTOHES ARRIN TEMPERATURE DERI MINUS 10 DHE PERDORET ME GRADACION SIPAS NEVOJES
PESHA MBAJTESE 950 KG
PERDORET ME PATENT B
GATI PER TARGA


Shpallje te ngjashme