Ford Focus 1.8 TD(CI) Nafte NAVI Sensor Parkimi 149.000KM

Çmimi: 2.500 €
Ford Focus 1.8 TD(CI) Nafte NAVI Sensor Parkimi 149.000KM

Detajet

Postuar
14 nëntor 12:17
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Manual
Lloji
Ford
Modeli
Focus
Viti i prodhimit
2003
Karburanti
Dizel / Naftë
Kilometrazha
140 000 - 149 999

Përshkrimi

Gjendje PERFEKTE Motorrike dhe Xhenerike,
Motorr 1.8 TD(CI)- e Kuqe shume i fuqishem dhe ekonomik njekohesisht,
Letra te paguara deri ne Gusht 2022,
149.000 KM origjinale,
Tapiceri e paster,
Navigator i madh me Touch USB AUX BLUETOOTH,
Timon i levizshem dhe me komanda,
Goma 90% 4-Stinet + Gome Rezerve e paperdorur,
Ferrota TE REJA,
Vaj Filtra TE SAPONDERRUAR,
Sensor PARKIMI mbrapa,
Pasqyra Elektrike dhe me mbyllje,
Fenere Mjegulle,
4 Bokse shume te fuqishem,
Xhama elektrik dhe me refleks jeshil (çlodhes per syrin),
Kondicioner me filter Karboni,
3 Celesa me pult,
Ngjyra: Gri e Erret e cila nuk tregon Papastertine,
Viti Qarkullimit: 2004,
Mbyllje Qendrore,
Mbulese bagazhi qe te mos duken gjerat brenda,
NUK NDERROHET!!
SHITET PER ARSYE MOSPERDORIMI!!


Shpallje te ngjashme