Ford Focus viti 2013, automat, 2.0 tdci, navi, 8500 euro

Çmimi: 8.500 €
Ford Focus viti 2013, automat, 2.0 tdci, navi, 8500 euro

Detajet

Postuar
12 mars 18:20
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Marshi
Automatik
Kilometrazha
170 000 - 179 999
Karburanti
Nafte
Targa
Të huaja
Lloji
Ford
Modeli
Focus

Përshkrimi

Ford Focus viti 2013, full option, automat, 2.0 TDCI, navi, 8500 €

Shitet Ford Focus viti 2013, full option, 2.0 TDCI, kambio automatike, 5 porta, ngjyrë gri e erret-shumë i bukur, 172.000 km origjinale, Start/Stop option, Keyless, kompjuter bordi, klima, navigator/radio/Cd/bluetooth, limitator shpejtesie, sensore parkimi para-prapa, 8 airbag, xhama të errët origjinale, xhama/pasqyra elektrike, pasqyra me palosje, sensor drite dhe shiu, tapiceri lëkure e zezë, sedilje me ngrohje, disqe origjinale çerkin lega 16\", goma Michelin 90%, në gjendje perfekte motorrike-xhenerike, dy celesa, shume ekonomike, me doganë, i sapoardhur. Cmimi : 8500 Euro i padiskutueshem. Cel. 0693596340.


Shpallje te ngjashme