Ford Kuga 82.000KM FULL KASKO 2011 2.0 Nafte

Çmimi: 10.000 Lek
Ford Kuga 82.000KM FULL KASKO 2011 2.0 Nafte

Detajet

Postuar
27 tetor 06:50
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Manual
Lloji
Ford
Modeli
Kuga
Viti i prodhimit
2011
Karburanti
Dizel / Naftë
Kilometrazha
80 000 - 84 999

Përshkrimi

Makina eshte blere me 0km dhe cdo sherbim eshte bere tek koncensionari Ford,
Siguracion FULL KASKO dhe taksa te paguara per 1 vit,
Motorr 2.0 nafte super ekonomik,
Kambio manuale 6+1 marshe,
Shume i paster dhe pa gervishtje sepse eshte mbajtur gjate gjithe kohes ne garazhd,
Disponon vetem 82.000km te pershkruara,
Xhama te zinj,
Pasqyra elektrike me palosje,
Fenere mjegulle,
Shina ne tavan,
Mbeshtetese krahu lekure,
NUK NDERROHET!