Shitet Ford Fiesta 1.4 nafte 2008

Çmimi: 2.350 €
Shitet Ford Fiesta 1.4 nafte 2008

Detajet

Postuar
22 janar 16:10
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Manual
Lloji
Ford
Modeli
Fiesta
Viti i prodhimit
2008
Karburanti
Dizel / Naftë
Kilometrazha
200 000 - 249 999

Përshkrimi

Shitet Ford Fiesta manuale 1.4 nafte, viti 2008. Makina ne gjendje shume te mire xhenerike. Goma dhe bateri e re. Rripi i transmesionit i sapo nderruar. Siguracioni deri shtator 2021


Shpallje te ngjashme