Shitet Hyundai Santafe 2WD Premium

Çmimi: 13.400 €

Detajet

Postuar
18 shtator 2023 20:35
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Lloji
Hyundai
Modeli
Santa Fe
Karburanti
Naftë
Viti i prodhimit
2013
Kilometrazha
130 000 - 139 999
Marshi
Automatik
Targa
Shqiptare

Përshkrimi

📋Opsione te tjera
➡️Baxho xhami
➡️Airbag shoferi
➡️Airbag i pasagjerit
➡️Sensor shiu
➡️Sensori i paralajmërimit të përparmë
➡️Sensori i ndihmës parkimi
➡️Kamera e pasme
➡️ABS (Sistemi i frenave kundër bllokimit)
➡️ESP (Programi Elektronik i Stabilitetit)
➡️EPS (Timoni me fuqi elektrike)
➡️ECS (pezullim i kontrolluar elektronik)
➡️BSD (Pajisja e zbulimit të pikave të verbër)
➡️Llamba ksenon (HID)
➡️Kondicioner
➡️Kondicioner i plotë automatik
➡️Sedilje lëkure, elektrike dhe me memorie
➡️Sediljet para dhe pas me ngrohje dhe ventilim
➡️Ndenjëse me energji elektrike
➡️Sistemi i navigimit
➡️Bluetooth, CD player, AUX jack
➡️Pasqyrë anësore e palosshme automatike
➡️Disqe Alumini
➡️Dhe shumë te tjera