JAGUAR SPORT 2.2 NAFT!!!

Çmimi: 3.800 €
JAGUAR SPORT 2.2 NAFT!!!

Detajet

Postuar
24 mars 14:22
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Të huaja
Marshi
Manual
Lloji
Jaguar
Modeli
X-Type
Viti i prodhimit
2009
Karburanti
Dizel / Naftë
Kilometrazha
15 000 - 19 999

Përshkrimi

SHITET makina nE GJENDJE TE SHKELQYER,te gjitha sherbimet e bera vaj filtra,motorr fordi shum ekonomik me zingjir 211 500 klm,viti 2009,tapiceri dhe llamarin suuper,SPORT nga fabrika,


Shpallje te ngjashme