MERCEDES BENZ E250 CDI BLUEFICIENCY AVANTGARDE -10

Çmimi: Me Marrveshje
MERCEDES BENZ E250 CDI BLUEFICIENCY AVANTGARDE -10

Detajet

Postuar
21 nëntor 23:33
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë

Përshkrimi

🇩🇪
📂Marka :Modeli Mercedes-Benz W212 E 250 CDI ///BLUE EFFICIENCY AVANTGARDE DESIGNO FULL OPTIONS-10
📂Nr Cel : 0692029005
📂Cmimi : i diskutueshem dogane e paguar

Mercedes-Benz W212 E 250 CDI ///BLUE EFFICIENCY AVANTGARDE DESIGNO- FULL OPSIONAL DESIGNO
-SPECIAL EDITION
-GERMAN EDITION (PRODHIM GJERMANIE)
-PA TAKSE LUKSI
-VITI 12/2009 MODEL 2010
-SERIA AVANTGARDE
-SPORTPAKET
-Kambio AUTOMATIKE -TIPTRONIC, 7G-TRONIC
-BAXHO XHAMI
-DISTRONIC RADAR
-DISTANCE DISPLAY
-SPEED LIMIT ASSIST
-LANE KEEP ASSIST ( MAKINA QENDRON BRENDA KORSISE, TRONDIT TIMONIN)
-BLIND SPOT ASSIST(TREKENDESHAT NE PASQYRE)⚠️
-ATTENTION ASSIST
- DISTRONIC PLUS (Sistem inteligjent i kontrollit te makines nga aksidentet)
-AUTO HOLD
-Ngjyrë E ZEZE KRISTALINE
-NAVIGATOR PERFSHIN EDHE SHQIPERIN-DVD- CD ROM-USB-AUX-SD CARD-MP3 RADIO FM/AM -BLUETOOTH BAGAZHJER ME 6 CD Mercedes-Benz -TELEFON MERCEDES -BENZ
-AKOMODIM ELEKTRIK TE POZICIONIT TE TIMONIT
-Tapiceri SPORTPAKET LEKURE NAPE \"DESIGNO\" E kombinuar me rimeso “DESIGNO” ne pjeset e tapicerise
-SEDILJET ME NGROHJE
-KLIMA ME 4 ZONA( SHOFERI+PASAGJERI+ PASAGJERET MBRAPA)
-SENSORE PARKIMI Mercedes-Benz Origjinale ( PARA & MBRAPA)
-SENSORE SHIU & SENSORE DRITE
-Pasqyra elektrike dhe anti verbuese +me komandim elektrik+PALOSJE ELEKTRIKE+ Xhama pasqyre Fotochromatic
-FENERE ME BI-XENON ORIGJINAL& FENERE MJEGULLE&LARJE FENERESH & ULJE-NGRITJE E NDRICIMIT SIPAS TERRENIT
-Disqe alumini 17 inches te Markes `` Mercedes-Benz SPORTPAKET FACELIFT”
-Goma të sapovendosura (90%)
-Gjendje Teknike, Mekanike, Estetike, dhe Motor perfekt me konsum shumë të ulet
- E SAPOARDHUR NGA GJERMANIA
NR. 00355692029005


Shpallje te ngjashme