190

Çmimi: 2.500 €
190

Detajet

Postuar
23 mars 19:44
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Manual
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
190
Viti i prodhimit
1991
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
15 000 - 19 999

Përshkrimi

Benc 190 naft viti 90 makin e majt vetem ne garazh me 192 mi klm origjinale makina nuk degjohet fare esht super e majtme si nga llamarina ashtu nga tapiceria dhe cheneriket esht 100% fiks letrat sa jon pre xhamat origjinal te zinj krejt ansort dhe mrapa disjet 16 te avangardit mortizator sport dritat kseno makina ska nevoj asper nje gje esht shum e vecant shit 2500 ero 0684266666


Shpallje te ngjashme