A 180 avangard

Çmimi: 5.000 €
A 180 avangard

Detajet

Postuar
16 mars 15:44
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Automatik
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
A 180
Viti i prodhimit
2006
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
200 000 - 249 999

Përshkrimi

Shitet A 180 ne gjendje super
Makina eshte mbajtur me kujdes pa gervishtje dhe shke e paster nga brenda ne tapiceri
Te gjitha sherbimet e bera shume ekonomike si makine dhe e rehatshme
Sedilje me ngrohje, pasqyra elektrike me shum opsione te tjera
Me dy celsa e gatshme per cfardolloj prove


Shpallje te ngjashme