Fluturime Prishtinë - Düsseldorf me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

AUTO999 MB - C 200 CDI Viti 2005 PORTOBAGAZH

Çmimi: Me Marrveshje
AUTO999 MB - C 200 CDI    Viti 2005 PORTOBAGAZH

Detajet

Postuar
7 shkurt 18:35
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Të huaja
Marshi
Manual
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
C 200
Viti i prodhimit
2005
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
200 000 - 249 999

Përshkrimi


AUTO999 MB - C 200 CDI Viti 2005 PORTOBAGAZH

Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: Gri
Kamjo......: MANUAL
Ftohja.....: Klima
Fuqia KW..: 110 kw (150 ps)
KM.........: 223427
MANUAL*
RADIO-CD
NAVIGACION
KLIMADIGITAL
KLIMA ME 2 ZONA
SENSOR PARKIMI
TIMON MULTIFUNKSIONAL
KOMANDA NE TIMON*
KOMPIUTER BORDI*
PILOT AUTOMATIK*
SENSORE DRITASH*
SENSORE SHIU
SALLON COPE E ZEZE
SENDILET ME NGROHJE
SENDILET ELEKTRIKE
PASQYRA ELEKTRIKE
PASQYRA ANTIVERBUSE
PASQYRA ME NGROHJE
XHAMA ELEKTRIK
FENELINA
ANTIFURT
2 CELSA ME PULT
DISQE ALUMINI R16
ABS*
ESP
SRS
ASR
10 AIRBAG
E SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA
ME DOGANE TE PAGUAR
NE GJENDJE TE SHKELQYER MOTORRIKE DHE XHENERIKE

Cel..: 0684094999


Shpallje te ngjashme