Avangarde full panoramic

Çmimi: 3.900 €
Avangarde full panoramic

Detajet

Postuar
19 shkurt 08:37
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
E-Class
Karburanti
Naftë
Viti i prodhimit
2002
Kilometrazha
20 000 - 24 999
Marshi
Automatik
Targa
Shqiptare

Përshkrimi

Shitet e clas avangarde panormaic full ekstra me te gjitha sherbimet e kryera para nje muaji me goma 80%,bateri e re makina eshr gjendje te shkelqyer motorike dhe xhenerike


Shpallje te ngjashme