Avangarde full panoramic

Çmimi: 3.900 €
Avangarde full panoramic

Detajet

Postuar
20 shkurt 2021 20:10
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
E-Class
Karburanti
Naftë
Viti i prodhimit
2002
Kilometrazha
20 000 - 24 999
Marshi
Automatik
Targa
Shqiptare

Përshkrimi

😱Okazion😱
Mercedes Benz
E class 270 cdi avangarde
Kambio automatike
Fundi 2002
Kilometra :
Tavan panoramik
Gjysme navigator
Sendilje lekure
Klima 4 zonale
harman/kardon
Xhama te zinj
sensor parkimi
Makina eshte shume e paster si nga brenda po ashtu edhe jasht
Ne gjendje shum te mire me sherbime te bera suoer gjendje motorrike dhe xhenerike gati per cdo lloj prove ku te doni ju .
Me letra te paguara.


Shpallje te ngjashme