Benz CLS320.naft2009.jo taks luks.okazion

Çmimi: 9 €
Benz CLS320.naft2009.jo taks luks.okazion

Detajet

Postuar
11 janar 15:35
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Steptronic / Tiptronic
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
CLS 320
Viti i prodhimit
2009
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
190 000 - 199 999

Përshkrimi

Shirt.okazion.Benz CLS 320.2009.Zez.Km Origjinale.Full Full Opsion.Full Full Servis.Me Taksa Dhe Targa Shqiptare.Nuk E Kape Taksa E Luksit.Ne GJendje Shume Te Mire.Okazion.9.500Euro.Me Marveshje.0689031882
.


Shpallje te ngjashme