C 300

Çmimi: Me Marrveshje
C 300

Detajet

Postuar
3 janar 11:56
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Automatik
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
C 300
Viti i prodhimit
2012
Karburanti
Benzinë
Kilometrazha
100 000 - 109 999

Përshkrimi

Lyerja:E Bardhe Polare .Tapiceria :Lekur Artico E Zeze.Kamer Indietro .Sedilja Shoferit Elektrike Me Memorje .Busull E Integruar.Stilim Amg Fabrike .Paketa E Sigurise Me Aribag Shtes .Paketa Duhanpirsit .Fshirset E Xhamit Me Sensor Per Shiun .Monitorues Per Presionin E Gomave .Amortizim Sport .Sistemi Medias Comand Online .Dvd Player .Paketa Alarmit Kunder Vjedhjeve .Gome Rezerv .Sistemi Fonie LUX Harman Kardon .Sediljet E Para Me Ngrohje . Hyrje Dhe Ndezje Pa Cels Keyless-Go.Variant Grand Editon


Shpallje te ngjashme