C Klass 200-CDI Automat-Bezhe 17-Zoll Gjermania??

Çmimi: 5.200 €
C Klass 200-CDI Automat-Bezhe 17-Zoll Gjermania??

Detajet

Postuar
18 nëntor 18:40
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Të huaja
Marshi
Automatik
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
C 200
Viti i prodhimit
2005
Karburanti
Dizel / Naftë
Kilometrazha
200 000 - 249 999

Përshkrimi

C Klasse 200-CDI Super Ekonomik
Makina ka 266.000 km Garanci te plot Tek Mercedesi
Liber Servisi i plote deri 2020 Tek Mercedesi Gjermani🇩🇪
Jepet me Garanci Kambio Motor Super Gjendje
Sediljet e para me Ngrohje
Kondicioner,Gjithcka Shume e Paster nje Dore e Mbajtur
Xhamat e zinje
Disqe Origjinal 17-zoll Gomat GooDyear-2020 Dy Çelsa
Dogan te paguar dhe letra te Noterizuara Gati per Targa
Ju lutem cmimi diskutohet pasi te shikohet makina..!!


Shpallje te ngjashme