C220 naft 97 manuale OKAZION

Çmimi: 1.500 €
C220 naft 97 manuale OKAZION

Detajet

Postuar
16 prill 00:56
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Manual
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
C 220
Viti i prodhimit
1997
Karburanti
Dizel / Naftë
Kilometrazha
190 000 - 199 999

Përshkrimi

C220 naft 97 manuale xhama elektrike (makina esht ne leje 250)airbag abs kondicioner ngjyre blu targa te reja me letra te paguara deri ne tetor 2021 siguracioni ne mars 2022 ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike 1500€ MUNDESI NDERRIMI*MAKINA ME NDRRIM KA CMIM TJETER*


Shpallje te ngjashme