E CLASS 350 CDI LOOK AMG

Çmimi: 14.000 €

Detajet

Postuar
17 prill 13:28
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Automatik
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
E 350
Viti i prodhimit
2010
Karburanti
Dizel / Naftë
Kilometrazha
170 000 - 179 999

Përshkrimi

E CLASS 350
Blue Efficiency
Automatike , nafte
Viti fundi 2010, e blerë me 0 km
Look AMG brenda dhe jashte, disqe AMG,timon AMG, goma Michelin
172 779 km origjinale, 1 pronar, te gjitha sherbimet e bëra tek Mercedes Benz
Tapiceri e zezë lëkure
Bluetooth, AUX, navi, sensor parkimi , kamera mbrapa , perde , pasqyra me mbyllje
Çmimi 14 000 euro ( pak i diskutueshem)