E KLAS EVO 2009

Çmimi: Me Marrveshje
E KLAS EVO 2009

Detajet

Postuar
5 shkurt 21:45
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Të huaja
Marshi
Automatik
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
E 200
Viti i prodhimit
2009
Karburanti
Benzinë
Kilometrazha
140 000 - 149 999

Përshkrimi

MAKINA ESHTE NE GJENDJE TE SHKELQYER E SAPO ARDHUR NGA ZVICRA. SHITET E CLAS W211 E200 KOMPRESOR VITI 2009 ME 141000 KM ORIGJINALE TE CERTIFIKUARA NGA MERCEDES BENZ// DISPONOJ CERTIFIKATEN E SHERBIMEVE DHE MBAJ GARANCI PER TO//ESHT MAKIN QE ESHT BLER NE PRIVAT DERI DITEN QE E KAM BLER UN KA QEN ME M.F.K. BEHET 100% ME GAZ. MAKINA DISPONON SPORT PAKET.NAVIGATOR. DVD. TELEFON. BI XENON.PASQYRA ME PALOSJE. SENSOR PASKIMI. SENSOR DRITASH. SENSOR SHIU. PILOT AUTOMATIK. SENDILE ME NGROHJE. GOMA GATI TE REJA ME DISQE ME TE GJERA MBRAPA SE PERPARA. MUND TA KONTRROLLONI KU TE DESHIRONI JU. Per me teper tel...


Shpallje te ngjashme