E class

Çmimi: 4.500 €
E class

Detajet

Postuar
31 tetor 16:17
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
E-Class
Karburanti
Naftë
Viti i prodhimit
2002
Kilometrazha
200 000 - 249 999
Marshi
Automatik
Targa
Kosovare

Përshkrimi

Mercedes Benz e 220 avangard. Sensor parkimi , bagjo xhami , disqe sportive 17 , sendiljet mbrapa dhe per femije te vegjel , ka 273 mij kilometra te vetat origjinale , cd player me 6 bagazheri , shume i paster si brenda si jasht eshte i gatshem per cdo lloj prove. Esht sportiv esht shume i shpejt. Cdo gje te bera nuk ka nevoj per asgje. Fotot tregojn vet Cmimi i padiskutushem


Shpallje te ngjashme