❌SHITET ML 350❌

Çmimi: 22.000 €
❌SHITET ML 350❌

Detajet

Postuar
15 prill 21:03
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Automatik
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
ML 350
Viti i prodhimit
2012
Karburanti
Dizel / Naftë
Kilometrazha
15 000 - 19 999

Përshkrimi

-Mercedes ML350 (blueefficiency)
-Premium -AMG LINE-(Fabrike)
-Viti 12/2012
-Me 195🐀 Km origjinale
-Motorr 3.0 blutec (blueefficiency) (4 matic)
(2987 cc) jo takse luksi
-Start/Stop
-Keyless
•Fenere full led
-Pilot automatik
-Timon elektrik me ngrohje dhe komandim pozicional
-Kambio automatike 7G - + F1(Marshe ne timon)
-Sallon mershin Premium
-Sendilje me ngrohje(para-mbrapa) + memorie
-Sensor parkimi (para-mbrapa)+ kamer
-Xhama te erret origjinal
-Klima Zone
-Ambient light
-Sistem audio Harman Kardon
-Bagazh elektrik
-Auto Hold
-Vet Parkim
-Attention Assist
-Line Assist
-Blind Spot Assist
-Pasqyra me palosje dhe me ndricim nen te
-Ganxhe per terheqje
-Tamburo me ajrosje
-2 celsa perkates

Makina eshte ne gjendje perfekte , te sapo bera vaj filtra,ferrota.
Cmimi 22,000 € i diskutushem
Tel +355693374262
Makina shitet nga Individ jo Tregtar.