M,b c clas 220 naft 2012 Automat

Çmimi: 12.500 €
M,b c clas 220 naft 2012 Automat

Detajet

Postuar
29 janar 18:31
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Marshi
Automatik
Kilometrazha
200 000 - 249 999
Karburanti
Nafte
Targa
Shqiptare
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
C 220

Përshkrimi

🚘 MERCEDES BENZ C 220
⛽️ Naft
⚙️ Kambio Automat
🛣 228,000 Kilometra (Me Liber Sherbimi)
🗓 Viti 2012
🧾 Letrat sapo prera per 1 vit,
kolaudim per 2 vjet,deri 2 nentor 2025
Avagarde AMG Panorama
Timon me memorje
Start stop,fiket ne trafik
Pasqyra me palosje Fenere bixeno
Disqe alumini titan 18,Goma te reja ,Komando timon ,Kondicioner ,Pilot automatik
Ne gjendje shum te mire dhe e paster si makin..
Super mjet
🏷 Cmimi : 12,500 € i diskutushem
📍 Adresa : Kombinat Tirane
📲Cel : 068 23 42 588