MERCEDES BENZ 200D W115 shitet jepet me qera

Çmimi: Me Marrveshje
MERCEDES BENZ 200D W115 shitet jepet me qera

Detajet

Postuar
10 shkurt 18:34
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Manual
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
200
Viti i prodhimit
70-at
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
120 000 - 129 999

Përshkrimi

Makina eshte ne gjendje perfekte, me te gjitha dokumentat shqiptare te sapoprera. Sherbimet ( motorri origjinal i riber komplet, freksioni i ri, 2 pompa freksioni te reja, ferrota te rinj). INTERIORI: ngjyre biskote ne gjendje perfekte dhe komplet origjinal). Eshte e importuar nga Zvicra, nuk eshte makine e perdorur ne shqiperi.Cmimi i diskutushem.


Shpallje te ngjashme