MERCEDES BENZ C220 CDI Automatik

Çmimi: 3.600 €

Detajet

Postuar
8 qershor 01:02
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Automatik
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
C-Class
Viti i prodhimit
2001
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
15 000 - 19 999

Përshkrimi

Ne gjendje shume te mire me targa shqiptare dhe detyrime te paguara. 4 XHAMA ELEKTRIK, SEDILJA SHOFERIT ELEKTRIKE ME MEMORJE, PASQYRAT ELEKTRIKE DHE E SHOFERIT MBYLLJE ELEKTRIKE, etj etj etj. Shume ekonomik sidomos ne autostrade, 5L/100km mund ta provoj duke qene ju prezent. Ne qytet normal se harxhon me shume duke u varur nga trafiku. Galixhani i sabratorit te karburantit te makines ka ca kohe qe nuk punon.
Shitet per arsye se kam blere 1 makine me te madhe. Cmimi pak i diskutueshem. 0697440448


Shpallje te ngjashme