Fluturime Prishtinë - Düsseldorf me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

MERCEDES BENZ C220CDI BLUEEFICENCY

Çmimi: 9.500 €
MERCEDES BENZ C220CDI BLUEEFICENCY

Detajet

Postuar
6 shkurt 12:45
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Automatik
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
C 220
Viti i prodhimit
2010
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
180 000 - 189 999

Përshkrimi

MERCEDES BENZ BLUEEFFICENCY .
MOTORR C220CDI .
AUTOMATIKE TIPTRONIKE C/S.
KM 182MIJE .
VITI 12/2009 .
KLIMA BIZONALE .
SENSOR PARKIMI PARA MBRAPA .
MOTORR TIPI RI .
SENDILJE ME NGROHJE .
PASQYRA ME PALOSJE DHE ELEKTRIKE .
DISQE 16 ME T4GOMA TE REJA .
KOMANDO NE TIMON .
KOMPJUTER BORDI .
DRITA INTELIGJJENTE SIPAS RRUGES .
KASETFON ORIGJINAL MB ME NAVIGATOR TE MADH .
PILOT AUTOMATIK .
TAPICERI COPE SI E E RE .
BAXHO XHAMI .
MAKINA ESHTE ME TE GJITHA SHERBIMET E BERA ..
ME DOGAN TE PAGUAR .
CMIMI 9500EURO I DISKUTUSHEM
VENDODHJA TIRANE .
CEL .0682357774


Shpallje te ngjashme