MERCEDES BENZ G270 FULL MUNDESI NDERRIMI

Çmimi: Me Marrveshje
MERCEDES BENZ G270 FULL MUNDESI NDERRIMI

Detajet

Postuar
6 shkurt 23:34
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Automatik
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
G 270
Viti i prodhimit
2005
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
200 000 - 249 999

Përshkrimi

MERCEDS BENZ G270 ME MOTOR 2.7L ME BODY KIT TE 2012 ORIGJINAL FABRIKE.MAKINA ESHTE 20.12.2004.MAKINA ESHTE FULL FULL OPSION DHE KA VETEM 211000KM ORIGJINALE.KOMPLET VESHJET BRENDA DRU ME NUANCE ORIGJINALE TE FABRIKES .TIMON ME NXEMJE.XHAMAT DOPJO TRIPLEKS ME NGJYRE LEJLA SI DHE XHAMAT TE ZINJ ORIGJINAL.ME NAVIGATOR TE MADH.ME AMORTIZATOR NORMAL ME SUSTA ME REDOTO AUTOMATIKE DHE ME 4POZICIONE SIPAS TERRENIT MAKINA E PERZGJEDH AUTOMATIKISHT.SEDILJE ME NGROHJE DHE PARA DHE MBRAPA.SENSOR PARKIMI ORIGJINAL MBRAPA .ME SENSOR SHIU TEK XHAMI.PASQYRA ME PALOSJE DHE ME XHAM ANTIVERBUES.DISQET DHE GOMA TE REJA 18 ORIGJINAL TE FABRIKES AMG .DRITAT KSENON BIKSENON.TAPICERI NGJYRE ZEZE KASHMIR ORIGJINALE E FABRIKES TAVANI SIPER GAMOSH.MAKINA IKA KOMPLET SHERBIMET E BERA VAJ FILTRA MOTORRI DHE VAJ FILTRA KAMJO FERROTA PARA DHE MBRAPA.MAKINA KA BOJEN E VET ORIGJINALE TE FABRIKES GRI.ME TE GJITHA DOKUMENTA TE PRERA DERI ME NE JANAR 2019.ME NDRIM KA CMIM TJETER.TANI--- VIBER OSE WHATSAPP 0695397815----


Shpallje te ngjashme