MERCEDES BENZ GL420 -09 FULL MUNDESI NDERRIMI

Çmimi: Me Marrveshje
 MERCEDES BENZ GL420 -09  FULL MUNDESI NDERRIMI

Detajet

Postuar
6 shkurt 23:34
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Automatik
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
GL 420
Viti i prodhimit
2009
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
200 000 - 249 999

Përshkrimi

MERCEDS BENZ GL420 ME MOTOR V8 ME BODY KIT TE 2011 ME LED ORIGJINAL FABRIKE.MAKINA ESHTE 20.12.2008.MAKINA ESHTE 7 VENDESHE ORIGJINALE NGA FABRIKA.MAKINA ESHTE FULL FULL OPSION DHE KA 168000KM ORIGJINALE.KOMPLET VESHJET BRENDA DRU ME NUANCE ORIGJINALE TE FABRIKES .TIMON ME NXEMJE.XHAMAT DOPJO TRIPLEKS ME NGJYRE LEJLA SI DHE XHAMAT TE ZINJ ORIGJINAL.ME NAVIGATOR TE MADH.ME AMORTIZATOR ME AJER SHUME E REHATSHME .ME REDOTO AUTOMATIKE DHE ME 4POZICIONE SIPAS TERRENIT MAKINA E PERZGJEDH AUTOMATIKISHT.SEDILJE ME NGROHJE DHE FTOHJE PARA DHE MBRAPA.SENSOR PARKIMI ORIGJINAL MBRAPA .ME SENSOR SHIU TEK XHAMI.PASQYRA ME PALOSJE DHE ME XHAM ANTIVERBUES.DISQET DHE GOMA TE REJA 20 ORIGJINAL TE FABRIKES AMG .DRITAT KSENON BIKSENON.TAPICERI NGJYRE VERDHE KASHMIR ORIGJINALE E FABRIKES TAVANI SIPER GAMOSH.MAKINA IKA KOMPLET SHERBIMET E BERA VAJ FILTRA MOTORRI DHE VAJ FILTRA KAMJO FERROTA PARA DHE MBRAPA.MAKINA KA BOJEN E VET ORIGJINALE TE FABRIKES ZEZE.ME TE GJITHA DOKUMENTA TE PRERA DERI ME NE MARS 2019.ME NDRIM KA CMIM TJETER.TANI--- VIBER OSE WHATSAPP 0695397815----


Shpallje te ngjashme