MERCEDES-BENZ S550-011BENZIN-GAZ MUNDESI NDERRIMI

Çmimi: Me Marrveshje
 MERCEDES-BENZ S550-011BENZIN-GAZ MUNDESI NDERRIMI

Detajet

Postuar
6 shkurt 23:54
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Automatik
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
S 550
Viti i prodhimit
2007
Karburanti
Benzinë + Gaz
Kilometrazha
190 000 - 199 999

Përshkrimi

MERCEDS BENZ S550 ME MOTOR 5.5L BENZINE GAZ IMPIANT SEKUENCIAL I SAPO VENDOSUR 1300€ ME 2 VJET GARANCI DHE SHUME EKONOMIK 900LEK GAZ PER 100KM ME PROVE.MAKINA ESHTE 20.12.2007 POR I BERE RISTYLING KOMPLET ME LOOK TE S63 TE 2011.MAKINA ESHTE FULL FULL OPSION DHE KA VETEM 210000KM ORIGJINALE.KOMPLET VESHJET BRENDA DRU.TIMON DRURI.PERDE MBRAPA ORIGJINALE TE FABRIKES.DYERT ME THITHJE.SENSOR PARKIMI ORIGJINAL PARA DHE MBRAPA SI DHE ME KAMERA MBRAPA.ME BAXHO XHAMI .KOMPLET XHAMAT TRIPLEKS ME
NUANCE.ME SENSOR SHIU TEK XHAMI.PASQYRA ME PALOSJE DHE ME XHAM ANTIVERBUES.DISQET DHE GOMA TE REJA 19 ORIGJINALE .DRITAT KSENON BIKSENON.TAPICERI NGJYRE ZEZE KASHMIR ORIGJINALE E FABRIKES TAVANI SIPER GAMOSH.MAKINA IKA KOMPLET SHERBIMET E BERA VAJ FILTRA MOTORRI DHE VAJ FILTRA KAMJO FERROTA PARA DHE MBRAPA.MAKINA BOJEN E VET ORIGJINALE TE FABRIKES GRI PERLE.LETRAT E PRERA DERI NE DHJETOR 2019.TANI--- VIBER OSE WHATSAPP 0695397815----


Shpallje te ngjashme