MERCEDES GLK 320 CDI, 2009, 4 MATIC, AUTOMATIKE

Çmimi: 13.900 €
MERCEDES GLK 320 CDI, 2009, 4 MATIC, AUTOMATIKE

Detajet

Postuar
7 shkurt 15:56
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Të huaja
Marshi
Automatik
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
GLK 320
Viti i prodhimit
2009
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
190 000 - 199 999

Përshkrimi

Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2.9 nafte, kambio automatike, 4 matic, pedana, viti prodhimit 11/2009, klima, mbyllje qendrore, navigator, abs, esp, radio cd+tel+ etj, kompiuter bordi, pilot automat, xhama te zinje origjinale, pasqyra me palosje, komanda+marshe ne timon, sensore parkimi para dhe mbrapa, sedile elektrike, dy celesa, liber sherbimi mercedesi etj
Kam edhe 90 makina te tjera te markave te ndryshme...
Jam i gatshem per cfaredolloj prove kontrolli nga ana juaj..
NA DUHEN DISA LIKE NE FACEBOOK.. FALEMINDERIT
https://www.facebook.com/AutoMixTirana


Shpallje te ngjashme