MERCEDEZ BENZ C 300 4 MATIC 2013 VETEM 61000 KM

Çmimi: 14.350 €
MERCEDEZ BENZ C 300  4 MATIC 2013 VETEM 61000 KM

Detajet

Postuar
8 mars 21:57
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Të huaja
Marshi
Automatik
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
C 300
Viti i prodhimit
2013
Karburanti
Benzinë
Kilometrazha
60 000 - 64 999

Përshkrimi

☎️. 0694250044. Okazion . Shitet. Mercedez Benz C 300 4 Matic Benzine Luk AMG Viti 2013....Vetem 61000 Km Origjinale .....Me Garanci 100% Drejt Kontrolli Ku te Deshironi .Mjeti Permban Shum Opsjone Si . AMG Luk Jasht + Brenda Origjinal Fabrike. Klima Tronik Bi Zona .Sistem Navigacjoni .Ngjyr e Zez Metalizato Super e Paster .Sensor Dritash + Fshirsesh + Gomash .Xhama Pasqyra Elektrike . Sistem ECO Fikje ne Semafor. Tapiceri Lekure Ngjyr e Zez + Tavan i Zi . Komanda Ne Timon. Led Para + Mbrapa. Baxha Xhami Panoramike . Marmita AMG me Zhurm Fabrike .Makina eshte Si e Re Dhe Ska Nevoj Per Asgje e Sapo Inportuar Nga Kanadaja ?? Dhe E Sapo Cdoganuar Me Dogan 2200€ Vlere . Cmimi 14350€ Cmim Okazjon Per Me Teper ☎️0694250044


Shpallje te ngjashme