ML 3.0 Cdi pa taks 4 matic Nga Gjermania Nderohet 193 Km or

Çmimi: 20.500 €
ML 3.0 Cdi pa taks 4 matic  Nga Gjermania Nderohet 193 Km or

Detajet

Postuar
2 qershor 00:09
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Automatik
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
350
Viti i prodhimit
2013
Karburanti
Dizel / Naftë
Kilometrazha
15 000 - 19 999

Përshkrimi

Mercedes-Benz ML 350 Bluetec Diesel 4 matic PA TAKSE LUKSI) (2997) MAKINA KA 193.000 KILOMETRA ORIGJINALE TE CERTIFIKUARA ME TE DREJT KONTROLLI
-GERMAN EDITION (PRODHIM GJERMANIE)E BERE ME POROSI MAKINA KA PASUR 1 PRONAR NE GJERMANI
-SISTEM ECO
-VITI 2013
-AUTO HOLD
-KAMERA PARKIMI
-PILOT AUTOMATIK
-FABRIKE AMG PACKET
- SPORTPAKET
-KAMBIO AUTOMATIKE -TIPTRONIC, 7G-TRONIC MARSHET NE TIMON F1 +/- TIMON ME LEVIZJE
-JASTIK AJRI- AIRMATIC AIR SUSPENSION SYSTEM COMFORT AND SPORT
-SPEED LIMIT ASSIST
-BLIND SPOT ASSIST
-ATTENTION ASSIST
-NAVIGATOR PERFSHIN EDHE SHQIPERIN-DVD- CD ROM-USB-AUX-SD CARD-MP3 RADIO FM/AM -BLUETOOTH - BENZ-
-SISTEM AUDIO HARMAN KARDON
-BRENDA LED (KUR ERRESOHET)
- SEDILJET ME NGROHJE+DYNAMIC DHE KOMANDOHEN TEK DERA
-KLIMA ME 4 ZONA( SHOFERI+PASAGJERI+ PASAGJERET MBRAPA)
-SENSORE PARKIMI Mercedes-Benz Origjinale (PARA & MBRAPA)
-SENSORE SHIU & SENSORE DRITE
-XHAMA TERMIKE
-Pasqyra elektrike dhe anti verbuese +me komandim elektrik+Xhama pasqyre
-FENERE MERCEDES BENC INTELIGENT XENO BI-XENON ORIGJINAL& FENERE MJEGULLE&LARJE FENERESH & ULJE-NGRITJE E NDRICIMIT SIPAS TERRENIT
- MAKINA KA ERDHUR NGA GJERMANIA DEKUMENTAT E PAGUARA
CMIMI I DISKUTUESHEM PASI TE SHIHET MAKINA 0676351041 20500 Euro Mundesi Nderimi


Shpallje te ngjashme