ML 350d 2014 SUPER FULL OPSION ///AMG 100% E PASTER

Çmimi: 27.000 €
ML 350d 2014 SUPER FULL OPSION ///AMG 100% E PASTER

Detajet

Postuar
2 tetor 02:37
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Automatik
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
ML 350
Viti i prodhimit
2014
Karburanti
Dizel / Naftë
Kilometrazha
150 000 - 159 999

Përshkrimi

SHITET: ML 350d 2014 SUPER FULL OPSION ///AMG LOOK SUPER E PASTER
CMIMI: 23.999€ I DISKUTUSHEM
-TEL:
-VITI 2014 (DHJETOR)
-MOTOR 3.5 NAFT (PA TAKS LUKSI)
-AMG LOOK
-150.000 KILOMETRA ORIGJINALE
-KAMERA PARKIMI 360°
-VETPARKIM
-SENSOR PARKIMI
-DVD VIDEO
-VETPARKIM
-NDEZJE ME GISHT
-XHAMA TE ZINJ ORIGJINAL
-GOMAT E REJA CONTINENTAL
-SISTEM AMORTIZIMI ME SUSTA
-NGJYRA KAFE
-SUPER E PASTER 100%
-FENNERET BIXENON&LED
-ME DOGAN TE PAGUAR
-HAPJE MBYLLJE ME GISHT
-KAMBIO AUTOMATIKE
-BAGAZHI HAPET+MBYLLET ME BUTON
-4x4
-AUTO HOLD
-SALLON LEKURE I BARDH ME QEPJE
-XHAMA TE ZINJ ORIGJINAL
-SENDILJE ME NGROHJE PARA+MBRAPA
-DVD VIDEO
-TIMON ELEKTRIK ME NGROHJE
-START-STOP
-BAGAZHI ME BUTON
-PILOT AUTOMATIK
-TIMONI ME NGRITJE-ULJE
-SISTEM MBYLLJE QENDRORE TE INTEGRUAR
-4 XHAMAT ELEKTRIK
-PASQYRA ELEKTRIKE
-AIRBAG
-SRS
-ESP
-KOMANDA NE TIMON
-BLUETOOTH
-SD CARD
-AUX
-NAVIGATOR
-KONDICIONER
-KLIMA
-KOMPJUTER BORDI
-SENSOR SHIU DHE DRITASH
-MAKINA ESHTE E GATSHME PER CDO LLOJ PROVE