Mercedes 320 dizel

Çmimi: Me Marrveshje
Mercedes 320 dizel

Detajet

Postuar
7 shkurt 22:34
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Automatik
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
320
Viti i prodhimit
2004
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
200 000 - 249 999

Përshkrimi

s 320 gri .super e paster brenda dhe jashte.ne gjendje optimale motorike kambio e xhenerike.tavan me hapje.tapiceri shum e paster.drita ksenon originale bejme dhe kembim me bmw x5.dokumenta te prera.


Shpallje te ngjashme