Fluturime Stuttgart - Prishtinë me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Mercedes Benz C55 AMG/// Benzin (AMG/// origjinal)

Çmimi: 10.500 €
Mercedes Benz C55 AMG/// Benzin (AMG/// origjinal)

Detajet

Postuar
4 janar 13:54
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Automatik
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
C 55 AMG
Viti i prodhimit
2007
Karburanti
Benzinë
Kilometrazha
140 000 - 149 999

Përshkrimi

Mercedes Benz C55 AMG/// Benzin (AMG/// origjinal nga fabrika ) , Viti Prodhimit 2007 me 140.000 km , e sapo ardhur , me dogan te paguar gati per targa , e pa perdorur fare ne Shqiperi , xhama te zinj origjinal , baxha xhami , sallon lekure , sedilje elektrike + memory te dera + sedilje nrgohje , navigator , cd player , bagazhier , marsha ne timon , disqe alumini gomat e reja , drita kseno , kondicioner , me te gjitha sherbimet e sapo bera , ne gjendje perfekte si nga ana motorrike dhe xhenerike…
Cmimi—10.500 Euro I Diskutueshem (OFERT ME RASTIN E FESTAVE TE FUNDVITIT)
Cel-069 60 60 990---Viber—WhatsAp---KLODI
Cel-069 45 77 877
Facebook---Auto Metaj
Instagram--AutoMetaj


Shpallje te ngjashme