Mercedes Benz CL500 OKAZION

Çmimi: 16.500 €
Mercedes Benz CL500 OKAZION

Detajet

Postuar
3 janar 15:44
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Automatik
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
CL 500
Viti i prodhimit
2007
Karburanti
Benzinë
Kilometrazha
100 000 - 109 999

Përshkrimi

Shitet Mercedes CL500 v8 Benzine. Makina ka 102 mije Km te veta te certifikuara tek Kastrati. Makina eshte ne super gjendje ne cdo drejtim ska nevoje per asnjelloj gjeje. Letra te paguara deri ne prill, plot me opsione ska nevoje per reklame. Kush e njef si makine ja di vlerat. Shitet 16500€ e diskutueshme ose nderrohet me makine me vlere me te vogel dhe diference nga ana juaj, me ndrrim 17000€ e padiskutueshme.


Shpallje te ngjashme